logo EU a MŠMT

Další sportovní akcí chlapců naší školy bylo okresní kolo fotbalu dne 25. dubna v Rokycanech. 

V základní skupině kluci potvrdili nejvyšší ambice a všechny soupeře „přejeli“ jasným výsledkem. Po třech utkáních postoupili hladce do semifinále se skóre 15:1. Semifinálovým soupeřem se stala základka z Mirošova, s níž si kluci poradili výsledkem 6:0 a čekala je tak velká finálová bitva s favoritem turnajem - ZŠ Jižní Rokycany.

Finálový zápas nezačal pro strašické vůbec dobře, inkasovali smolný gól z první minuty. Jižní pak hrálo jednoduše, zápas si pohlídalo a přidalo ještě dva góly. Kluci byli zklamaní, protože cítili, že soupeř byl hratelný. Druhé místo je i přesto hezké a zároveň motivující pro následující turnaj ve volejbale.

 Naši školu reprezentovali tito borci 7. – 9. třídy: Tomáš Šťastný, Tomáš Kunc, Lukáš Planeta, Honza Peterek, Honza Dezort, Véna Stupka, Michal Šiman, Dominik Černý a Pavel Harčarik.

Mgr. Jiří Monhart