logo EU a MŠMT

Dne 14. prosince byly v rokycanské knihovně slavnostně vyhlášeny výsledky okresní výtvarné soutěže na téma "Čím mě okouzlilo tohle zvíře". I žáci naší školy se této akce zúčastnili kresbami, malbami a grafikou a uspěli nebývalým způsobem. Mezi téměř 300 pracemi zabodovali a získali pro sebe 9 neskutečných oceněných míst!

Ve třetí kategorii získal Michal Lang z 5.A třetí místo a Kateřina Bendová ze 6.A získala cenu za netradiční techniku.
Čtvrtou kategorii ovládli naši s naprostou převahou takto:
2. místo: Veronika Titlová z 8.A
3. místo: Pavlína Převrátilová ze 7.A, Kim Gaherová, Adam Šalena  (oba z 8.A) a Alena Voříšková z 9.A
Za netradiční techniku byl oceněn Petr Hynek z 8.A a opět Adam Šalena z téže třídy, kteří poslali do soutěže grafické listy vytvořené technikou suché jehly.
Tyto výsledky dokazují, že naši žáci jsou pro ostatní výtvarníky okresu obrovskou konkurencí - lépe hodnoceni byli už jen studenti rokycanského gymnázia. Děkujeme všem žákům za vzornou reprezentaci školy!
 
Mgr. Naděžda Kahovcová