logo EU a MŠMT

Parádního historického úspěchu dosáhla naše děvčata na okresním finále v házené. Okresní kolo proběhlo ve čtvrtek 19. října v hale rokycanského gymnázia a děvčata přivezla zlato!

Dívky prošly základní skupinou s přehledem třemi vítěznými zápasy. Zvítězily 6:1 nad Mirošovem, 6:4 nad rokycanskou TGM a 7:4 na Stupnem. V semifinále se dívky potkaly s největšími rivalkami z rokycanské “Čechovky“. V dechberoucím zápase děvčata zabojovala a vyhrála těsným výsledkem 3:2, čímž se posunula do finále s družstvem rokycanského gymnázia. Protože jsme s tak úžasným výsledkem ani nepočítaly, finále jsme si už chtěly jen užít. Ale opět se projevila bojovnost děvčat a jejich obrovská vůle vyhrát. Souboj to byl velmi vyrovnaný, ale naše strašické lvice vítěznou brankou v posledních třiceti sekundách posunuly své družstvo na úžasné první místo!.

Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Zároveň děkujeme panu učiteli Mgr. Jiřímu Monhartovi a našim chlapcům, kteří nás brali na tréninky a pomáhali nám s technikou a taktikou.

Dívkám přejeme hodně úspěchů na krajském finále v Plzni, které proběhne dne 14. listopadu.

Reprezentovaly nás:

Kačka Urxová, Kačka Valečková, Tereza Sklenářová, Adriana Belušková, Eliška Krchovová, Alena Voříšková, Miluška Červenková, Justýna Rosívalaová, Pavlína Převrátilová a Kačka Judlová.               

Mgr. Pavla Hrazdilová