logo EU a MŠMT

Poslední, jak každoročně připomínám, třešničkou na sportovním celoročním aktivním životě našich pohybově nadaných a nadšených žáků je triatlon Vršíčekman, který se koná tradičně v červnu.

Letošní datum této události byl pátek 9.června a musím říci, že počasí, které je pro tento druh závodu poměrně důležité, bylo v tomto roce naprosto výstavní.

A co víc, v letošním roce neproběhlo žádné dělení úseků na družstva, ale všech našich šest borců, kteří se triatlonu zúčastnili, absolvovalo všechny tři úseky – plavání, jízdu na kole a běh jen za pomoci své vlastní vůle, síly a vytrvalosti, takže jim všem patří můj i kolegův obdiv za jejich statečnost a odhodlanost zvládnout celý závod sami.

Nejlépe se opět vedlo Tomáši Kuncovi z 8.A, který ve své kategorii jednotlivců skončil na krásném 2. místě. Neméně úspěšná byla naše Kačka Valečková, která je sice teprve sedmačka, ale i přesto obsadila v dívčí kategorii základních škol výborné třetí místo.

Na bednu se sice ostatní závodníci nedostali, ale i tak se statečně poprali se všemi úseky Honza Dezort, Jan Planeta  a Kačka Urxová.

Všem dětem blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!

Mgr. Pavla Hrazdilová