Okresní kolo ve florbale základních škol

Dne 30.11.2016 se naše družstvo  starších děvčat zúčastnilo okresního  kola ve florbale v Rokycanech.Naše družstvo mělo ve skupině další  4 soupeře.Naše děvčata postupně porazila družstvo ulice Míru 6:0,gymnázium 2:0,radnice 5:1 a remizovala s Mýtem 1:1 a obsadila ve své skupině 1.místo

 V dalším boji však děvčata podlehla TGM 1:4 a bojovali tak o třetí místo . V boji rozdrtili družstvo ZŠ Jižní 2:1 a získali tak v okrese 3. místo z deseti družstev.

Naši školu reprezentovala:Tereza Sklenářová,Jana Sládková,Lucie Müllerová,Natálie Petercová,Klára Štajnerová,Zuzka Lexová,Adriána Belušková,Miloslava Červenková,Alena Voříšková,Lucie Havlíková,Nikola Bayreová a Veronika Mocová.

 

Dne 1.12.2016 se naši starší kluci utkali v základní skupině na Jižním předměstí s týmem TGM,které porazili 3:0,družstvo radnic porazili 2:0 s Mýtem remizovali 0:0.V boji o umístění ve skupině prohrális Jižním 2:3 a postoupili tak z druhého místa o boj o medaile.V prvním zápase naši kluci deklasovali Zbiroh 9:0 a ve finále opětovně prohráli s Jižním a to 1:2 na konci zápasu.Ale i tak obsadili skvělé 2.místo z 11.týmů.

Naši školu reprezentovali: Jan Planeta,Jan Peterek,Tomáš Kunc,Matyáš Kůda,Jiří Mráček,Martin Vágner,Martin Anděl,Olda Kozlík,Dan Hargaš , Alex Kupec a Dominik Černý.