logo EU a MŠMT

Hokejbal

 

     V úterý dne 7.6. 2016 se konal druhý okresní turnaj v hokejbale. Místo konání turnaje se přesunulo z plzeňské hokejbalové haly na umělé hřiště TGM Rokycany. Účast byla stejná jako na prvním turnaji, pět družstev z rokycanského okresu.

     Ve třech zápasech dokázal výběr strašických žáků do 7. tříd porazit soupeře jasným výsledkem. Jediným naším přemožitelem se stal výběr domácí „Masaryčky“, který zvítězit po vyrovnaném boji 3:1, když poslední dvě branky vstřelil z brejků v poslední minutě zápasu při strašickém tlaku. Nicméně v závěrečném zúčtování všech zápasů to strašické borce nemuselo mrzet. Díky tomu, že tři týmy shodně prohrály jeden zápas, rozhodovalo skóre, které měly Strašice o jediný gól lepší a podařilo se jim vyhrát pohár za 1. místo.

      Reprezentovali nás tito žáci: T. Kunc, L. Planeta, J. Peterek, A. Kupec, D. Černý, J. Dezort, Š. Košťál. Dva okresní hokejbalové turnaje se sčítají dohromady a Strašice se tak po dvou prvních místech staly jasným postupujícím do krajského semifinále, které se bude konat příští školní rok v září v Plzni.       

                                                                   Mgr. Jiří Monhart