logo EU a MŠMT

Sportovní soutěž  “O putovní pohár hejtmana Plzeňského kraje”

                                                          

     Dne 16.10. 2015 se naše družstvo chlapců ze 6. a 7. ročníků poprvé zúčastnilo okresního kola ve florbale “O putovní pohár hejtmana Plzeňského kraje”. Ze čtyř přihlášených družstev to dvě vzdala, a tak naše družstvo sehrálo dva zápasy s loňským vítězem z okresu Tachov.

     První zápas naši kluci sice prohráli 6:7, ale v druhém soupeře naopak deklasovali 10:1.V obou zápasech si skvěle vedli Jan Peterek a Tomáš Kunc za podpory Alexe Kupce,  Jana Dezorta a brankáře Dominika Černého. Do druhého zápasu branku hlídal Jan Dezort a Dominik hrál v poli, kde dal i dvě branky.O ostatní se zasloužili Jan a Tomáš.     Zkušenosti v zápasu získal i Štěpán Košťál, který byl velmi nervózní a z lavičky podporovali kluky i Ladislav Drahota a David Anděl. Kluci zaslouženě postoupili do krajského kola, které se bude konat dne 27.10. 2015 v Plzni.Tak jim držme palce!

 

Ing. Vladimír Pospíšil