logo EU a MŠMT

Turnaj v malé kopané McDonald's Cup

      Dne 20. dubna se vybraní žáci prvního stupně zúčastnili turnaje v malé kopané McDonald's Cup.Turnaje se zúčastnily čtyři základní školy: Strašice, Mirošov, Hrádek a Dobřív, který byl pořadatelem turnaje. 

Hrálo se ve dvou kategoriích - kategorie starších byla složena ze žáků 4. a 5. tříd a kategorie mladších žáků vytvořili žáci 3. třídy. Starší hoši si v turnaji počínali naprosto výtečně, všechny soupeře porazili a zaslouženě vyhráli první místo! Mladší hoši zvítězili dvakrát a jednou prohráli s Mirošovem, za kterým celkově skončili na pěkném druhém místě.

     Vzhledem k tomu, že první dva týmy z každé kategorii postupují do okresního finále do Rokycan, tak obě strašická družstva budou reprezentovat naši školu, a bojovat tak o další vítězství. Žáci reprezentovali naši školu v tomto složení: Jan Dezort, Pavel Harčarik, Matyáš Řáha, SlávekKrchov, AlešLejček, MichalČervenka, František Huml, Josef Hrách, Lukáš Veverca, Štěpán Kunc, Matěj Sedlář, Adam Tyrpekl, Jiří Žiačik a Vojta Časný. 

 

Mgr. Jiří Monhart