logo EU a MŠMT

 

Vánoční  florbalový  turnaj

 

      Dne 9. prosince 2013 se uskutečnil již devátý vánoční turnaj „O putovní pohár obce Strašice“. Přijely týmy ze základní školy TGM v Rokycanech a Zbirohu. Ostatní základní školy turnaj odřekly.  Pan starosta obce Jiří Hahner  s paní ředitelkou Mgr. Evou Válkovou přivítali žáky a popřáli jim hodně sportovních úspěchů, aby se celý turnaj obešel bez zranění a hlavně aby nezapomínali, že ve sportu se hraje čestně.

 

    Zápasy se sehrály v tomto pořadí:    Zbiroh –  TGM

 

                                                              Strašice –  Zbiroh

 

                                                              TGM  – Strašice

 

                                             

 

      Hrála se dvě kola zápasů, a to 2 x 7minut hrubého času. Hráči podávali skvělé výkony, hráli týmově a se sportovní rivalitou. V poledne  paní ředitelka vyhlásila výsledky. Na 1. místě se umístila Základní škola TGM Rokycany. Na výborném druhém místě se umístili hráči naší základní školy. Hráli krásný florbal. Ukázali, že jsou skvělým týmem a dobrou partou kamarádů. Na třetím místě skončili žáci ze Zbirohu. Jejich hra byla kvalitní s řadou šancí.

 

    Všichni žáci byli odměněni věcnými cenami. Věřím, že si zahráli zajímavé zápasy, které jim umožnily porovnat jejich rychlost, přesnost střelby i taktické prvky ve hře. Děkuji všem týmům, které se tohoto tradičního turnaje zúčastnily.                 

 

   Ing. Vladimír Pospíšil