logo EU a MŠMT

Po odmlce způsobené pandemií Covid -19 se v Rokycanech konal každoroční fotbalový turnaj McDonald´s Cup pro žáky prvního stupně ZŠ. Naši školu reprezentovaly děti v kategoriích 1. - 3. třída a 4. - 5. třída. Starší fotbalisté sehráli 3 utkání, v nichž bohužel nezaznamenali ani 1 bod. Mladší kategorie odehrála 2 zápasy a obsadila 3. místo ve své skupině. Všechny děti si turnaj moc užily a už se nemohou dočkat dalších ročníků.

Reprezentovali nás:

Fotbal 1. - 3. třída:  Nikolas Šimek, Samuel Císařovský, Michal Kasík, Antonín Vrážel, Jiří Šlechta, Petr Růžička, Kryštof Mráček

            4. - 5. třída: ELiška Doskočilová, Aleš Jíra, Tomáš Orcígr, Václav Milota, Jakub Halama, Václav Vildmon, Dominik Kovařič, Justin Matura, Alois Cusca, Daniel                                   Švehla

Čtyřčlenné družstvo se i letos zúčastnilo dopravní soutěže Mladých cyklistů pořádané BESIPEM. Soutěžilo se ve 4 disciplínách: jízda zručnosti, jízda dle pravidel silničního provozu, první pomoc a test z pravidel dopravního provozu. Náš tým obsadil celkové 5. místo, v četné konkurenci děti mnoho těžkých úloh zvládly na jedničku. Pro příští rok budeme více trénovat s cílem přivézt ještě lepší umístění. V kategorii starší žáci obsadil celkové druhé místo Štěpán Andrlík z 8. B.

Reprezentovali nás: Nikol Dovicová z 9.B, Karolína Tomášková, Pavel Štokr, Štěpán Andrlík (všichni z 8.B)

Mgr. Tomáš Koudelka