logo EU a MŠMT

 

Okresní kolo zeměpisné olympiády

 

Dne 14. března 2013 se uskutečnila zeměpisná olympiáda v Rokycanech. Naši školu reprezentovali 3 žáci. V nejmladší kategorii soutěžil Dan Bohdanecký ze 6.A, sedmou třídu reprezentoval Adam Chmiel a starší žáky Josef Huml z 9.A. Okresní kolo olympiády mělo tři části -  první byla teoretická část bez atlasu, druhá práce s atlasem a v poslední části museli žáci vyřešit praktickou část za pomoci atlasu. Zvládli dané úkoly výborně. Josef Huml obsadil čtvrtou příčku celkem z 22 účastníků a Adam Chmiel ve své kategorii získal 1.místo a v dubnu se vydá reprezentovat naši školu do krajského kola do Plzně.

                                                                                                                         Mgr. Jitka Brejchová