logo EU a MŠMT

V průběhu února proběhlo historicky první okresní kolo online zeměpisné olympiády. Soutěžící poměřovali své znalosti a dovednosti ve třech disciplínách: práce s atlasem, písemný test geografických znalostí a praktická část. Žáci byli rozděleni do tří kategorií. Naši školu reprezentovali tito žáci: Kategorie A - Petr Laibl a Bětka Sedláčková, kategorie B – Jirka Rys a Pavel Štokr, kategorie C - Kuba Dušek a Matyáš Monhart.
Všichni žáci získali ve svých kategoriích vysoký počet bodů a předčili spousty soutěžících z jiných škol. Tímto jim děkuji za velmi povedenou reprezentaci naší školy.
Vynikajících výsledků dosáhli zejména Jakub Dušek z 9.A, který dokázal zvítězit v kategorii C, a  také Petr Laibl z 6.B se umístil na krásném druhém místě v kategorii A. Oba žáci budou reprezentovat naši školu v krajském kole! Gratulujeme! Postup do krajského kola těsně o pár bodů unikl Bětce Sedláčkové ze 6.A, která skončila čtvrtá.
 
Mgr. Jiří Monhart