logo EU a MŠMT

Konec listopadu ve znamení florbalu

Dne 22.11. 2012 se naše družstvo děvčat zúčastnilo okresního finále ve florbalu pod záštitou Orionu. Ve své A skupině děvčata rozstřílela ZŠ ulice Míru Rokycany 7:1 a  porazila gymnázium 1:0 a ZŠ Mirošov rovněž 1:0. Ale i tak si zajistila postup ze skupiny, a to z 2. místa. V semifinálovém boji děvčata hrála s malým nasazením a prohrála se ZŠ Radnice 1:0. Poslední zápas naše družstvo našlo formu a porazilo ZŠ Čechova 2:1 a obsadilo tak pěkné třetí místo.

Naši školu reprezentovala tato děvčata: Alena Sedláčková, Magdaléna Fetterová,Barbora Urxová, Barbora Hofmanová, Karolína Kozlíková, Karolína Bůchová , Adéla Špačková a branku střežila Gabriela Kuníková .

 

 

 O den později dne 23.11. 2012 se  konalo okresní kolo ve florbalu pro žáky 6. a 7. ročníků. Naše škola postavila družstvo děvčat a chlapců.

Ve své skupině naše družstvo chlapců porazilo ZŠ Mýto 1:0 a ZŠ ulice Míru 7:1, s družstvem gymnázia však prohrálo. Postoupilo však ze skupiny z 2. místa. V semifinálovém boji podlehlo naše družstvo ZŠ Čechova 7:1 a hrálo tak o 3. místo. V posledním zápase kluci prohráli po velkém boji se ZŠ Radnice 0 : 1  a obsadili tak  4. místo z devíti družstev.

Naši školu reprezentovali:

Petr Hrách, Jan Hrách, Zdenek Mrázek, Michal Pešťák, Vlastík Pospíšil, Pavel Froněk, Tomáš Zink a branku střežil Milan Holzäpfl

 

Ten samý den naše mladší děvčata rovněž tvrdě bojovala. Ve své skupině naše družstvo porazilo ZŠ Mýto 3:0 a se ZŠ Mirošov remizovalo 0:0.  V boji o postup naše děvčata remizovala s družstvem ZŠ Čechova 2:2 a zaslouženě obsadila první místo. Dne 30.11. 2012 nás budou reprezentovat v krajském kole v Plzni.

Naši školu reprezentovaly:

Nikola Heiserová, Nikola Hončová, Jana Hájková, Michaela Peterková, Klárka Tipanová, Dominika Pechová, Andrea Přerovská, Sabina Reindlová a Vlaďka Veselá. Branku perfektně

střežila Linda Hlavicová.

                                                                                                                      Ing. Vladimír Pospíšil

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítězné družstvo děvčat s Ing. V. Pospíšilem