logo EU a MŠMT

Poslední meziškolní turnaj v tomto školním roce byl ve čtvrtek dne 30. 5. fotbal žáků do 7. tříd. Žáci naší školy našli přemožitele až v posledním utkání turnaje ve finále.

Finálový zápas proti TGM Rokycany skončil bezbrankovou remízou, a rozhodovaly tak pokutové kopy, ve kterých byly úspěšnější Rokycany. Celý turnaj naši reprezentanti předváděli výborné výkony a přehrávali všechny soupeře, včetně finálového zápasu, ve kterém bohužel nedokázali skórovat. Celkově tedy kluci obsadili druhé místo z celkového počtu deseti týmů. Tým se skládal z těchto borců: Štěpán Kunc, Lukáš Veverca, Adam Tyrpekl, Vojta Časný, Jiří Žiačik, Kuba Vostatek, Martin Sklenář, Míša Lang a benjamínek týmu z 5. A Pavlík Štokr. Všem klukům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!

Mgr. Jiří Monhart

Přílohy:
Download this file (fotbal.jpg)fotbal.jpg3443 kB