logo EU a MŠMT

Ve čtvrtek 2.5. se reprezentanti naší školy zúčastnili již počtvrté v řadě krajského finále ve volejbale. Postupně se utkali se čtyřmi soupeři, kterými byla 22. ZŠ Plzeň, ZŠ Nepomuk, Gymnázium Klatovy a pořádající škola Gymnázium Rokycany.

První tři zápasy zvládli kluci na výbornou a ve velmi vyrovnaných zápasech neztratili ani jeden set. Poslední zápas ale už našli přemožitele, tím se stalo Gymnázium Klatovy, za které hráli čtyři hráči, kteří hrají volejbal závodně. I přes porážku z posledního zápasu odjížděli naši borci z turnaje nadšení a hrdí, všichni si uvědomovali, že druhé místo v celém Plzeňském kraji je pro vesnickou základku obrovským úspěchem!

Reprezentanti hráli v tomto složení: Štěpán Koštál, Honza Dezort, Dominik Černý, Michael Šiman, Štepán Kunc, Matouš Andrlík, Fanda Lang a Adam Tyrpekl. Celému týmu gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci naší školy!

Mgr. Jiří Monhart

Přílohy:
Download this file (strašičtí borci.jpg)strašičtí borci.jpg1651 kB