logo EU a MŠMT

Dne 11.4. 2019 se v hale na košíkovou v Rokycanech konalo okresní finále ve vybíjené pořádané AŠSK. Družstvo zastoupené žáky 3., 4. a 5. ročníku naší školy bylo již od počátku vybaveno dobrou náladou a úmyslem vyhrát a odvézt si některý z naleštěných pohárů a neméně pěkných míčů.
 Po příjezdu nás uvítal organizátor soutěže a žáci se převlékli do dresů reprezentujících naši školu. Po odehrání tří zápasů jsme celkem se čtyřmi body skončili druzí ve skupině A, což nás opravňovalo postoupit do finále a sehrát zápas s týmem školy ZŠ "Jižní předměstí" Rokycany. Tento zápas jsme bohužel prohráli, a tak jsme se připravovali na poslední zápas se školou Volduchy s cílem bojovat o třetí místo. Po tomto velice napínavém zápase, který se musel dvakrát prodlužovat, jelikož síly byly velice vyrovnané, jsme na získání třetího místa nakonec dosáhli. Odměnou byl žákům nejen dobrý pocit z výhry, ale také medaile, pohár a krásný míč.
Mgr. Stanislava Kuťáková