OKRESNÍ KOLO V BASKETBALE - dvakrát první místo!

Naprosto úžasný úspěch zažili v prvním  březnovém týdnu naši sportovci. Ve středu dne 1.3. se konalo v Rokycanech okresní kolo v basketbale v kategorii chlapců a ve čtvrtek dne 2.3. v kategorii dívek.

Chlapci naprosto suverénně ovládli základní skupinu, ze které postupovali na prvním místě. V semifinálovém boji si hladce poradili s “Masaryčkou “  10:2 a ve finále doslova smetli “Čechovku“ 15:0! Vyhráli jednoznačně a zaslouženě postoupili do krajského finále, které proběhne 30.3. v Domažlicích.

Dívky to ve čtvrtek měly o poznání složitější, ze skupiny postupovaly jako druhé, ale svou bojovností dokázaly uhrát v semifinále těsné vítězství s “Masaryčkou“ 2:0. A tak znovu nastoupily ve finále se svým soupeřem ze skupiny. Tentokrát ale slavila naše děvčata! Ve velmi napínavém a strhujícím boji porazily naše holky gymnazistky  5:3 a svým vítězstvím si tak rovněž vybojovaly  postup na krajské finále, které bude také 30.3, ale v Kožlanech.

Jak o nás psali v Rokycanském deníku, povedl se nám opravdu husarský kousek a jsme na naše sportovce nesmírně pyšní! Oběma týmům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho úspěchů v krajském finále.

Reprezentovali nás tito žáci a žákyně 7. - 9. ročníku:

Hoši: Honza Peterek, Tomáš Kunc, Honza Dezort, Honza Planeta, Olda Kozlík, Martin Vágner, Alex Kupec, Štěpán Košťál, Vašek Stupka a Martin Anděl

Dívky: Natka Petercová, Zuzka Krajdlová, Tereza Sklenářová, Kačka Urxová, Kačka Valečková, Klára Štajnerová, Jana Sládková, Niky Bayerová, Adriana Belušková a Lucka Müllerová