Okresní kolo ve florbale 2017 mladší dívky

Dne 5.12.2017 se naše družstvo  mladších děvčat zúčastnilo okresního  kola ve florbale v Rokycanech. 


Okresní kolo ve florbale 2017 mladší dívkyNaše družstvo mělo ve skupině další  2 soupeře. Naše děvčata porazila družstvo ZŠ Osek 3:0, s gymnázium remizovala  0:0 a obsadila ve své skupině 1. místo V dalším boji však děvčata podlehla ZŠ Jižní Předměstí 0:1 a bojovala tak o třetí místo. V urputném boji  porazila naše děvčata  družstvo gymnázia 2:0 a získala tak v okrese 3. místo z  8 družstev.

Naši školu reprezentovaly: Monika Vaníková, Monika Veselá, Pavlína Převrátilová, Viktorka Sóoky, Kačka Judlová, Eliška Krchovová, Kačka Paulová, Vanesa Müllerová, Aneta Mudrová, Aneta Vondrášková, Anna Marie Kala a Kristýna Šoltysová. Nejlepší hráčkou byla Kačka Judlová, která vstřelila všechny góly.