Strašickým žákům se podařilo vyrovnat 6 let starý úspěch a vyhrát okresní finále v atletickém čtyřboji! Výhrou v okresním finále se kluci kvalifikovali na krajské finále, které se konalo 27. 9. na městském stadionu v Tachově. Krajského finále se zúčastnilo 7 škol z Plzeňského kraje.

První disciplínou byl sprint na 60 metrů, pak následovaly dělené disciplíny – hod kriketovým míčkem, vrh koulí, skok daleký a skok vysoký a na závěr atletického čtyřboje závodníci poměřili svoje vytrvalostní schopnosti v běhu na 1000 metrů. Strašičtí žáci skončili těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě, a to minimálním rozdílem dvoubodové ztráty viagra pas cher na 3. místo! Na první místo ztratili necelých 200 bodů, což je v atletice není mnoho, a hovoří to o velmi vyrovnaných výkonech všech závodníků. Je velká škoda, že někteří naši reprezentanti neatakovali své osobní rekordy a v některých, zejména technických disciplínách, měli na víc.

I přesto ale podali výborné výkony a vychutnali si atmosféru krajských závodů, které byly po celý den perfektně organizovány a moderovány. Nejvíce bodů získal Jan Peterek s Tomášem Kuncem (oba patřili do první desítky mezi jednotlivci!), pozadu ale rozhodně nezůstali ani Lukáš Planeta, Dominik Černý a Michal Šiman.