Dne 27. dubna se družstva mladších a starších žáků naší školy zúčastnila oblastního kola soutěže Mladý zdravotník, kde soutěžili žáci základních škol z Plzně a okresu Rokycany. 

Soutěžilo se ve znalostech a praktických dovednostech  souvisejících s výukou tématu „ochrana člověka za mimořádných událostí“, například ve znalostech využití linek tísňového volání, základů poskytování první pomoci, zásad chování za mimořádných událostí, znalostí základů požární prevence, dopravní bezpečnosti, osobního bezpečí atd...

Družstvo starších žáků naší školy (7. - 9. třída) ve složení Matouš Andrlík, Jana Sládková, Sára Frantová, Adam Lán a Jan Dezort úspěšně reprezentovali naší školu a umístili se na skvělém 1. místě! Děkujeme  dětem za vzornou reprezentaci školy a držíme palce v krajském kole této soutěže. Děkujeme také mladším žákům ze 4. třídy: Elišce Novotné, Terezce Novotné, Elišce Kocábkové, Jirkovi Tejčkoci a Natálce Effenbergerové.

Mgr. Anna Šauflová