Atletický  čtyřboj

První sportovní soutěží letošního školního roku byl atletický čtyřboj, který proběhl dne 26. září v Rokycanech na tamějším víceúčelovém hřišti v areálu ZŠ Čechova ulice. Tohoto okresního klání se zúčastnilo celkem 11 škol. V kategoriích ml. dívky, st. dívky a ml. hoši se zúčastnilo vždy 9 družstev, v kategorii st. hochů soutěžilo 11 družstev.  Závodilo se ve čtyřech kategoriích a každý závodník musel absolvovat sprint, vytrvalostní běh, hod kriketovým míčkem nebo vrh koulí a jednu z disciplín ve skoku dalekém či vysokém. Naši sportovci bojovali velmi usilovně a nadšeně a jejich snaha se vyplatila. V kategorii mladších žáků získali kluci krásné 3. místo, starší žákyně (N. Hončová, J. Hájková, Hana Nguyen Thi a K. Kozlíková) vybojovaly dokonce nádherné 2. místo,  v jednotlivcích obsadila Jana Hájková z 8. A třetí místo.  Mladší dívky a starší hoši se umístili shodně na 8. místě.