V posledním listopadovém týdnu se žáci naší školy zúčastnili turnajů ve florbale celkem v pěti různých kategoriích. Nejúspěšnější byly starší dívky, které celý turnaj suverénně ovládly a v následném krajském kole a obsadily hezké 5. místo. 

Starší kluci bohužel nedokázali postoupit ze skupiny a museli se smířit s pátým místem. Mladší hoši i mladší dívky prohráli až v posledním finálovém zápase a obsadili tedy celkově druhé místo, jejich výkon a výsledky na turnaji jsou velkým příslibem do budoucna.

Poslední kategorií byli žáci prvního stupně, kteří odehráli dva turnaje - první z nich vyhráli, ve druhém skončili na třetím místě a prokázali také velký sportovní potencionál. 

Všem zúčastněným žákům děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy!

Složení jednotlivých týmů:

Dívky starší: Pavlína Převrátilová, Eliška Krchovová, Natálie Čížková, Anna Marie Kala, Aneta Mudrová, Vanesa Müllerová, Judlová Kateřina, Vaníková Monika, Veselá Monika, Aneta Vondrášková, Viky Jiranová.

Kluci starší: Harčarik Pavel, Řáha Matyáš, Krchov Slávek, Stupka Pavel, Štastný Aleš, Veverca Lukáš, Kunc Štěpán, Tyrpekl Adam, Lang František, Časný Vojta a Hrách Pepa

Dívky mladší: Tomášková Kája, Müllerová Valentina, Čadová Amálie, Karczmarzyková Natálie, Halamová Anna, Kocábková Eliška, Novotná Eliška, Přerovská Míša, Nodžáková Tereza, Valečková Barča a Tomášová Nikola

Hoši mladší: Klír Lukáš, Tomášek Patrik, Štokr Pavel, Rys Jiří, Sklenář Martin, Vostatek Jakub, Lang Michal, Húserek Pepa, Andrlík Štepán, Phong Tomáš, Novák Jakub

Tým prvního stupně: Vacek Petr, Dostál Jarda, Doskočil Jan, Spáčil Jáchym, Šoltys Filip, Rosíval Robin, Mudra Dominik, Skuhrovec Michal, Grubl Karel, Žiačik Jiří

                            Mgr. Jiří Monhart

Přílohy:
Download this file (IMG-2702.JPG)IMG-2702.JPG1746 kB
Download this file (IMG_20191128_114825.jpg)IMG_20191128_114825.jpg251 kB