Atletickým čtyřbojem zahájili naši zdatní sportovci ve středu 18. září svoji sportovní školní sezónu.

A začátek to nebyl vůbec špatný! V konkurenci 10 škol si naši atleti vedli velmi dobře. Děvčata kralovala v běžeckých disciplínách, a to především Vanesa Müllerová s Anetou Mudrovou z osmičky. Ale ani ve skocích, hodech a vrhu se holky nenechaly zahanbit.V náročné kokurenci vybojovalo družstvo ve složení : Eliška Krchovová, Pavlína Převrátilová, Aneta Mudrová, Vanesa Müllerová a náš benjamínek a velký příslib do budoucnosti Karolína Tomášková krásné 3. místo a bronzové medaile jsou našim krásným sportovkyním působivou ozdobou.

Kluci sice na bednu nedosáhli, ale jejich výkony v hodu kriketovým míčkem, kde Pavel Stupka vyhrál s hozenými 63 metry, a ve vrhu koulí, kde se skvěle dařilo Františku Langovi, byly rozhodně chvály hodné. V součtu všech bodů pak družstvo ve složení: Štěpán Kunc, Lukáš Veverca, Pavel Harčarik, Pavel Stupka a František Lang, obsadilo pěkné 5. místo uprostřed startovního pole.

Sportovcům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme do celého sportovního školního roku hodně úspěchů a hlavně pevné zdraví, svaly a fyzičku.

Mgr. Pavla Hrazdilová